wordpress
stats

ANGELS’ PENİNSULA

 

Hayat, yaşadığımız andan ibarettir

Marmaris’in yeni tatil köylerinden Angel’s Peninsula’nın web sitesinde “Aslında hayat, yaşadığımız andan ibarettir” sözü dikkat çekiyor. Gerçekten yaşanılan anı güzelleştiren cennet koylardan birinde yer alan Angel’s Peninsula, deniz tatili için birbirinden çekici olanaklar içeren çok yeni turizm tesislerinden biri.

Angel’s Peninsula’nın sahip olduğu uzun sahil bandında müşterilerine sunduğu plajlar, güneşlenme terasları, localar, tekne bağlama alanları ARTI Proje tarafından projelendirildi ve inşa edildi.

Projede doğaya minimum etkide bulunarak, müşterilerin denizden maksimum faydalanmasına olanak sağlayacak tasarımlar uyguladık. Orijinal halinde taşlık ve kayalık haldeki kıyı bandı, geliştirilen akıllı mühendislik çözümleri ile adeta tropik kumsallara dönüştürüldü. Yatırımcı gruba yaklaşık iki yıllık bir sürede verdiğimiz proje ve inşaat danışmanlığı süresince, tesisin peyzaj mimari ekibiyle de yakın işbirliği içinde çalışarak, tesise değer katacak kıyı düzenlemelerinin hayata geçirilmesine katkıda bulunduk.