wordpress
stats

HAKKIMIZDA

hakkimizda

ARTI Proje, Kıyı, Liman ve Deniz Mühendisliği konularında hizmet vermekte olan bir mühendislik, danışmanlık ve inşaat şirketidir. Şirketimiz, kurulduğu 1994 yılından bu yana imza attığı pek çok projede, kaliteli ve güvenilir hizmet verme anlayışını yansıtmaya çalışmıştır.

KİMLERE HİZMET VERİYORUZ?

Kuruluşunu takip eden yıllarda, şirketimiz, özellikle Ulaştırma Bakanlığı DLH İnşaatı Genel Müdürlüğü (şimdiki adıyla Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü) tarafından kabul gören hizmetleri sayesinde, bu kuruluşun pek çok projesinde görev almıştır.

Hizmetlerinin kamu sektörü yanında, özel sektör tarafından da yaygın olarak benimsenmesi ve çalışma kapsamını projelendirme yanında genel yatırım ve inşaat müşavirliği şekline de dönüştürmesi nedeniyle, şirketimizin 1999 yılında Ankara’dan İstanbul’ a taşınma gereği ortaya çıkmıştır.

O tarihten bu yana da ülkemizin önde gelen projelerinde yer almayı başarmış, yatırımcılara geniş bir spektrumda hizmet sunmaya devam etmiştir.

Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz arasında ülkemizde denizcilik ve turizm alanında faaliyet gösteren hemen hemen bütün büyük Yatırımcı gruplar yer almaktadır.

KİMLER HİZMET VERİR?

Şirketimiz, İnşaat Mühendisleri ve ağırlıklı olarak Kıyı ve Liman Mühendislerinden oluşan kadrosuyla hizmet verir. Her projede, mutlak suretle deneyimli bir uzman, proje yönetimi ve müşteri ilişkilerinden sorumlu olarak görev alır.

Özel projelerde, Çevre Mühendisliği, Arazi Ölçüm ve Gözlem Çalışmaları ve Liman Fizibilitesi gibi konularda gerektiğinde Avrupa’nın en deneyimli uzman gruplarını ekibimize dahil ediyoruz. Bu gruplara da kendi projelerinde sıklıkla uzman deniz mühendisi olarak hizmet veriyoruz.

KALİTE POLİTİKASI

ARTI Proje, kalite yönetim sistemi şartlarına uymayı, kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirmeyi ve hiçbir koşulda hizmet kalitesinden ödün vermemeyi ilke edinmiştir. Kalite politikamızdan da anlaşılacağı üzere, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamayı çalışma felsefesinin temeli olarak görmekteyiz. Bu doğrultuda, müşteri istekleri belirlenerek beklentilerinin yerine getirilebilmesi için gerekli kaynaklar sağlanmakta, hedefler ile potansiyel iyileştirilebilecek konular tespit edilmekte ve bu konular tüm çalışanların ve müşterilerimizin fikirleri göz önünde bulundurularak sürekli iyileştirme planlarıyla uygulamaya geçirilmektedir. Müşterilerimizle geliştirdiğimiz etkin iletişim sayesinde, ulusal ve uluslararası düzeyde standartlara ve yönetmeliklere uygun olarak hazırlanan mühendislik çalışmaları, benimsediğimiz kalite politikası kapsamında yasal gereklilikleri yerine getirecek şekilde hayata geçirilmektedir. ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesi sahibi olan ARTI Proje, sunulan her hizmet için kurumsal olarak benimsenen kalite politikasına uygun hareket edeceğini taahhüt eder.

 

ARTI Proje olarak başarımızı, müşterilerimizle güvenilir bir ilişki kurabilme, kaliteli hizmet beklentilerini karşılayabilme ve sürekli yaratıcı olabilme çabamıza borçluyuız.

Dr. Tunç Gökçe
Şirket Müdürü

SOSYAL BAĞLANTILAR